Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

O nás

Jediný způsob jak si koupit lásku, je koupit si psa.

Naše malá chovatelská stanice Crazy maniac vznikla v srpnu 2013. Proč Crazy maniac? Tento název plně vystihuje zakladatelku mého chovu - Genesis. Je to takový velký šílenec a maniak do všeho akčního. A vlastně i mě samotnou, protože jsem šílený maniak do psů a bez jejich přítomnosti by můj život neměl žádný smysl. Jmenuji se Kateřina Prokopová a již od svého útlého věku jsem velice milovala psy. Ve svých třinácti letech se nám podařilo společně se svou sestrou přemluvit rodiče a jeli jsme si pro úžasné malé štěňátko plavého amerického kokršpaněla, které jsme pojmenovali Aris.

Byl to úžasný pes, nikdy na něho nezapomenu, nikdy nezapomenu na čas strávený s ním a ani na obrovskou bolest, když nám na vždy odešel. Bylo to tak těžké, že jsme v tu chvíli opravdu žádného jiného psa nechtěla. I dnes, když si na to vzpomenu, mám slzy v očích. Ovšem po velmi prázdných vánocích v roce 2008 jsme si jeli na Nový rok 1. 1. 2009 pro krásné veselé štěňátko zlatého Stafordšírského bullteriéra do chovatelské stanice Staff Komas. Vždy jsem toužila po Americkém pitbulteriérovi, ovšem tato varianta by u nás doma z důvodu neznalosti dříve neprošla, proto jsem se rozhodla pro stafbulíka. Přesto, že jsem toto plemeno před tím vůbec neznala, ihned jsem se do něho zamilovala. Dnes můžu s jistotou říct, že v mé domácnosti bude vždy žít minimálně jeden jedinec tohoto plemene. Pro mě je ztělesněním velké lásky k lidem, vytrvalosti, síly.

Díky nim jsem poznala spoustu skvělých lidí, pronikla do světa výstav a především do světa sportovní kynologie. V současné době vlastním dva chovné jedince tohoto plemene, se kterými jsem složila celkem 7 zkoušek z výkonu, získala několik titulů na výstavách a několikrát stála na "bedně" vítězů na silových soutěžích typu bull. Z důvodu mého "zbláznění" do sportovní kynoligie přibyla do naší smečky ještě celočerná fenka německého ovčáka, která má svou sportovní kariéru ještě před sebou.

TOPlist